Кафедра неврологии и рефлексотерапии

Национальной медицинской академии последипломного образования им.П.Л. Шупика

Baner

Best Bridge – продажа оптом и в розницу товаров детской, женской гигиены, бумажной

гигиенической продукции, подгузников для взрослых, впитывающих пеленок

Лента новостей

Google+

Facebook

Иглорефлексотерапия

Предмет нашого дослідження машиністи локомотивів (МЛ) і помічникі машиністів (ПМ), робота яких пов’язана з впливом виробничого стресу, високою ступеню готовності до прийняття термінових рішень, роботою в нічний час і тривалим напруженням зору в умовах швидкісного руху локомотива, вібрації й розгойдування локомотива під час руху. Це приводить до постійного напруження певних м'язових груп і окремих волокон м'язів шиї й плечового пояса, що посилює іритацію вегетативних симпатичних структур, викликає рефлекторне підвищення тонусу хребетних артерій і зниження лінійної швидкості кровообігу в основній та хребетних артеріях. Вирішення проблеми реабілітації таких пацієнтів та профілактики формування у них міоскелетного больового синдрому має важливе значення для забезпечення безпеки руху поїздів.

Невралгия седалищного нерва представляет собой синдром, при котором ощущается боль вдоль седалищного нерва. В восточной медицине воспаление седалищного нерва относят к «внутреннему» синдрому (к нарушениям внутренних органов). Возникновение невралгии седалищного нерва связывают обычно проникновением болезнетворных факторов «ветер-холод», «ветер-жара» или- «сырость-жара» в янский меридиан мочевого пузыря или в янский меридиан желчного пузыря в момент, когда раскрыты поры кожи. При невралгии седалищного нерва возникает боль в виде приступов по ходу седалищного нерва, при кашле, чиханье, при сгибании в пояснице, продолжительной ходьбе, которая усиливается и иррадиирует вниз от спины к конечностям. Характер боли тупой, колющий или режущий.

Різноманітні захворювання, що супроводжуються больовим синдромом, доцільно розглядати як стани, при яких має місце генетично обумовлене зниження «больового порогу» до дії тригерних чинників. БП – це комплекс механізмів ЦНС, який підтримує баланс між процесами збудження і гальмування на різних рівнях НС і може змінюватись під впливом стресу різного генезу, втоми, травм і т.п.

Лицевий геміспазм (ЛГ) (ессенціальний ЛГ, хвороба Бріссо) – односторонній гіперкінетичний синдром ділянки обличчя, що проявляється пароксизмами міокімій, фасцикуляцій і міоклоній на ураженій половині обличчя, виникає переважно у осіб літнього віку, зазвичай, на тлі артеріальної гіпертензії і церебрального атеросклерозу. В ґенезі ЛГ виділяють як центральні (над‘ядерні, ядерні), так і периферійні механізми, при чому пускова роль відводиться периферійному - корінцевому або аксональному ураженню, яке часто реалізується навіть за умов мінімального ушкодження лицевого нерва в фаллопієвому каналі скроневої кістки.

Периферическая патология, в особенности люмбаго, представляет собой частое патологическое явление. Комбинированные нуклеотиды цитидин и уредин являются активными нейрофизиологическими и нейротрофическими веществами, которые играют незаменимую роль в метаболических молекулярных процессах.